حریم خصوصی

فروشگاه شاخص یدک جهت ارسال به موقع و صحیح سفارش ، اطلاعاتی از جمله  نام ، آدرس ، تلفن و غیره را از از مشتریان دریافت میکند.

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، بمنزله صحیح و رسمی و مورد تایید بودن آنها توسط مشتری می باشد و کلیه مکاتبات و پاسخ‌های شاخص یدک از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج اطلاعات توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که اطلاعات به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شاخص یدک هیچ مسئولیتی بابت تاخیرات پیش آمده ندارد .

مشتریان دقت کنند جهت ارسال کالا از نام، آدرس و تلفن و سایر اطلاعات مورد نیاز ثبت شده توسط مشتری در هنگام ثبت سفارش استفاده می شود .

ضمنا” توجه داشته باشید کلیه تماس های این فروشگاه با مشتریان خود توسط شمار ه تلفن های ثبت شده در سایت و  نشانی زیر صورت می گیرد.

Info@shakhesyadak.com

باید تاکید کنیم که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده مشتری بوده و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نمایند. در صورتی که مشتری شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد و یا نشانی خود را تغییر داد، به جهت جلوگیری از سو استفاده یا مشکلات احتمالی آینده، می بایست اطلاعات موجود در پروفیال خود را در اسرع وقت تغییر داده و به روز رسانی کند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی  ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر با خود مشتری بوده و مشتری حق هر گونه ادعا علیه شاخص یدک را از خود سلب می‌کند.

شاخص یدک اطلاعات شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و هویت شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شاخص یدک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات این وب سایت، ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

شاخص یدک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی مشتریان  همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن و راحتی را برای همه مشتریان فراهم آورد.